Komplet dla wcześniaka "Marynarz"

KOD  KOW5

Śpioszki i kaftanik dla niemowlaka w stylu marynarskim 

Urocze ubranko w stylu marynarskim zaprojektowaliśmy specjalnie dla wcześniaków. Śpioszki i body zostały uszyte z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej.

Więcej szczegółów

33,83 zł brutto
27,50 zł netto

Stan: Produkt na zamówienie

Śpioszki i kaftanik dla niemowlaka w stylu marynarskim

Urocze ubranko w stylu marynarskim zaprojektowaliśmy specjalnie dla wcześniaków. Śpioszki i body zostały uszyte z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej, która jest bardzo mięciutka i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza dla delikatnej skóry dziecka. 

 

Kaftanik został uszyty z bawełny w kolorze białym, wykończony białymi lamówkami przyszytymi czerwoną, delikatną nitką. Z przodu i kroku jest zapinany na białe, delikatne zatrzaski zatrzaski renomowanej firmy YKK, które znacznie ułatwiają zakładanie kaftanika.

Śpioszki zaś są wykonane z dzianiny bawełnianej w granatowe paseczki ozdobione białym karczkiem z delikatnym haftem w stylu marynarskim. Stópki zaś wykończyliśmy czerwonym, bawełnianym  elementem. Do zapięcia śpioszków dla niemowlaka ( w kroku i na ramionach) użyliśmy również delikatnych zatrzasków by ułatwić rodzicowi szybkie i wygodne ich zapinanie.

Komplet body ze śpioszkami w stylu marynarskim desinerzy firmy Bejmert projektowali z myśl zrówno o dziewczynkach jak i o chłopcach.

Kompleciki w stylu marynarskim dla wcześniaków są szyte w rozmiarach: 38, 44 i 50.

Komplet body ze spiochami dla wcześniaka uszyty został ze 100% bawełny.