Śpiochy dla wcześniaków "Autka"

KOD SIW4

Śpioszki kopertowe dla wcześniaka zostałY uszyte z dzianiny bawełnianej w klorowe, drobne autka utrzymane w tonaci błękitnej. Posiadają z przodu niewielką, ciemno niebieska kieszonkę. Są zapinane na białe napy. Śpiochy kopertowe dla wcześniaka wykonane zostały ze 100% bawełny.

Więcej szczegółów

24,60 zł brutto
20,00 zł netto

Stan: Produkt dostępny w magazynie

Śpioszki kopertowe dla wcześniaków "Autka"

  Ubranka kopertowe charakteryzują się tym, że posiadają zapięcie asymetryczne zwane potocznie kopertowym, które znacznie ułatwia ubieranie malutkiego dziecka.   

  Śpioszki z kolekcji kopertowej dla wcześniaków firmy Bejmert  są wykonane z dzianiny bawełnianej w kolorowe, drobne autko utrzymane w tonacji blękitnej. Śpioszki kopertowe dla niemowlaka zapinane są w kroku i na ramionach na delikatne dla skóry dziecka  napki renomowanej firmy YKK. Zapięcia te  ułatwiają rodzicowi szybkie i bezproblemowe ubieranie maluszka. 

   Śpioszki kopertowe dla wcześniaka  zostały uszyte z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej wyprodukownej przez znanych, polskich producentów. Jest ona  bardzo miła w dotyku i nie podrażnia nad wyraz delikatniej skóry dziecka, a ponadto jest hypoalergiczna oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. 

Śpioszki kopertowe dla wcześniaka wykonane są ze 100% bawełny.

 

 

 

inne produkty z tej samej kategorii: