Śpiochy kopertowe dla wcześniaków "Kwiatek"

KOD SIW1K

Śpioszki kopertowe dla niemowlaka wykonane są dzianiny bawełnianej w kolorowe drobne kwiatki. Zapinane są na ramionach i w kroku  na delikatne dla skóry dziecka napy. Zostały uszyte z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej, 

 

Więcej szczegółów

24,60 zł brutto
20,00 zł netto

Stan: Produkt dostępny w magazynie

 Śpioszki kopertowe dla wcześniaków "Kwiatek"

Ubranka kopertowe charakteryzują się tym, że posiadają zapięcie asymetryczne zwane potocznie kopertowym, które znacznie ułatwia ubieranie malutkiego dziecka.   

  Śpioszki z kolekcji kopertowej dla wcześniaków firmy Bejmert  są kolorystycznie asymetryczne, strona wierzchnia jest wykonana z dzianiny bawełniane w kolorowe drobne kwiatuszki, strona spodnia zaś jest w białym kolorze u góry posiada delikatny, niewielki, haft w kształcie czerwonego kwiatka. Śpioszki kopertowe dla niemowlaka zapinane są w kroku i na ramionach na delikatne dla skóry dziecka  napy. Zapieńcie na ramionkach ułatwia rodzicowi szybkie  ubieranie dziecka a zapięcie w kroku bezproblemową wyminę pieluszki. 

Śpioszki kopertowe dla wcześniaka w kwiatki zostały uszyte z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej, która jest bardzo mięciutka, hypoalergiczna oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza dla delikatnej skóry dziecka.

Śpioszki kopertowe dla wcześniaka wykonane są ze 100% bawełny.

inne produkty z tej samej kategorii: