Śpioszki kopertowe dla wcześniaków "Biedronka"

KOD SIW1B   Rozm.38-50

Śpioszki z kolekcji kopertowej dla wcześniaków firmy Bejmert  są kolorystycznie asymetryczne, strona wierzchnia jest uszyta z dzianiny w drobne, czerwone biedronki, strona spodnia  jest biała i posiada u góry wyhaftowana biedronkę. 

Więcej szczegółów

24,60 zł brutto
20,00 zł netto

Stan: Produkt dostępny w magazynie

Śpioszki kopertowe dla wcześniaków

  Ubranka kopertowe charakteryzują się tym, że posiadają zapięcie asymetryczne zwane potocznie kopertowym, które znacznie ułatwia ubieranie malutkiego dziecka.   

  Śpioszki z kolekcji kopertowej dla wcześniaków firmy Bejmert  są kolorystycznie asymetryczne, strona wierzchnia jest wykonana z dzianiny bawełniane w czerwone, drobne  biedronki, strona spodnia zaś jest w białym kolorze. U góry posiada delikatny, niewielki, haft w kształcie biedronki.

Śpioszki kopertowe dla niemowlaka zapinane są w kroku i na ramionach na delikatne dla skóry dziecka  napy (renomowanej firmy YKK,) które ułatwiają rodzicowi szybkie i wygodne ich zakładanie i bezproblemową wymianę pieluszki.

  Śpioszki kopertowe dla wcześników uszyte zostały z najlepszej jakości certyfikowanej dzianiny bawełnianej, która jest bardzo miękka, hypoalergiczna oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza co jest szczególnie ważne dla delikatnej skóry dziecka.

Wykonane z 100% bawełny

inne produkty z tej samej kategorii: